HuddleCamHD HC-EPTZ-NDI-C

4K NDI® veebikaamera

Kirjeldus

See 4K NDI® veebikaamera on valmis tooma IP-video teie järgmisesse projekti. EPTZ-juhtelementidega, mis töötavad enamikus NDI®-iga ühilduvates rakendustes, et jäädvustada ja juhtida seda kaamerat kõikjal teie võrgus.

Ühildub Windowsi ja Maciga.

Saate oma kaamerat käsitsi juhtida kaasasoleva infrapunapuldiga. Või kasutage PTZOptics VISCA üle IP standardiga videotootmise tarkvara, nagu Wirecast, vMix, Livestream Studio, MimoLive ja palju muud. Kas teadsite, et rakendus PTZOptics Camera Control toetab meie EPTZ-kaameraid?

Kasutage seda veebikaamerat videokonverentsideks, koosolekuteks, videosalvestuseks ja reaalajas voogesitamiseks võrgus osalemiseks. Täiesti uus taskukohase võtmed-kätte ühenduvuse maailm on teile avastamiseks valmis.

Leidke oma 4K veebikaamera jaoks ideaalne koht. Kinnitage see veebikaamera hõlpsalt monitori külge, kinnitage see statiivi külge või kasutage seinakinnitust.

  • Ultra-HD objektiiv.
  • Sisseehitatud kaks mikrofoni
  • Tööstusstandardi IP-video
  • Paindlikud paigaldusvõimalused
  • See kaamera on täielik plug-and-play audio- ja videolahendus kaasaegse videokommunikatsiooni jaoks.

Suur UHD CMOS-pildisensor ja kaamera objektiiv muudavad lähivõtete detailid videol realistlikumaks. Olenemata sellest, kas salvestate videot, otseülekannet või videokonverentsi, üksikasjad näevad välja selgemad ja teravamad kui 1080p veebikaamerad.

Unustage pikkade USB-pikenduste kasutamine. Üks Etherneti ühendus võimaldab igal teie võrgus oleval arvutil juurdepääsu teie kaamerale videokonverentsi, otseülekande või kaughalduse jaoks.

NewTeki NDI® tööriistad on tasuta, kuid muud riist- ja tarkvaralahendused, nagu vMix, Wirecast ja Apple TV, on tasulised lahendused.

NDI® Virtual Input abil saate valida mis tahes NDI® allikat oma kohtvõrgus ja nende vahel vahetada ilma veebikaamera allikat muutmata.

See rakendus loob virtuaalse USB-kaamera draiveri koos abivahendiga, et vahetada videoallikat, ilma et peaksite oma videokonverentsitarkvaras veebikaamerat vahetama. Kasutage NDI® Virtual Input’i koos mis tahes videokonverentsitarkvaraga Windowsi arvutites.

Lülitage automaatne kadreerimine sisse, et võimaldada kaameral automaatselt kasutada EPTZ-eelseadistusi vaates olevate objektide kadreerimiseks. See funktsioon kasutab täielikult ära 4K-pildianduri eelised ja rakendab kaamera intelligentset otsustusprotsessi, et kutsuda välja liikuvate objektide asukoha alusel PTZ-eelseadistusi, mis on koosolekuruumi keskkondade jaoks suurepärane. Lihtsa seadistamise jaoks on saadaval demorežiim.

Haarake kontroll oma kaamera PTZ-funktsioonide üle üle IP. Proovige tasuta ja võimsat NDI® Studio monitori, mis sisaldab Xboxi kontrolleri tuge või PTZOpticsi kaamerajuhtimisrakendust. Siin on nimekiri teie kaamera juhtimiseks kasutatavast tarkvarast

  • Mobiilirakendused: Android, iOS, Kindle
  • Tootmistarkvara: OBS, Wirecast, vMix, TriCaster, Livestream Studio, MimoLive
  • Riistvarakontrollerid: Crestron, Extron, PTZOptics IP-juhtkang, Elgato StreamDeck

Kõik HuddleCamHD kaamerad on loodud plug-and-play-ühildumiseks veebipõhise videokonverentsi tarkvaraga, nagu Microsoft Teams, Skype, GoToMeeting, WebEX või Zoom. Nautige sujuvat integreerimist isegi selliste otseülekannete rakendustega nagu Facebook Live.

Vaata lisa: https://huddlecamhd.com/ndi-webcam/