HuddleCamHD HC-EPTZ-USB

Kirjeldus

Äärmiselt terava 4K-sensoriga veebikaamera viib teie videokonverentside ja reaalajas voogesituse projektid järgmisele tasemele. Kas soovite veebikaamerat keerata vasakule-paremale, üles-alla või suumida? Pole probleemi! Jäädvustage kaunist videot 4K-s ja suumige nagu PTZ-kaamera, millel on kadudeta digitaalne suum.

Saate kaasasoleva infrapunapuldiga luua digitaalseid EPTZ-eelseadistusi, et neid ühe nupuvajutusega tagasi kutsuda. Selle elegantse disaini juurde kuulub ka mikrofon, mis muudab selle terviklikuks lahenduseks.

Kujutage ette nende funktsioonidega veebikaamera võimalusi. Neile, kes korraldavad YouTube’i või Facebooki otsesaateid või õppevideoid, on võimalused piiramatud. Jagage oma teadmisi maailmaga!

Looge köitvaid videosalvestusi veebiesitluste ja otseülekannete jaoks – HuddleCamHD 4k EPTZ on ideaalne veebikaamera järgmiste jaoks:

  • Ettekanded
  • Õppetöö / Loengud
  • Fitness klassid
  • Toiduvalmistamise demonstratsioonid

HuddleCamHD 4k EPTZ veebikaamera on ideaalne, olenemata sellest, kas olete ettevõtet juhtiv üksikettevõtja, osa videotootmismeeskonnast või üksikisik, kes soovib lihtsalt suuremat videokonverentsi- ja tootmisvõimalust. See plug-and-play lahendus on suurepärane täiendus kõigis stsenaariumides.

Saate oma kaamerat juhtida kaasasoleva infrapuna-kaugjuhtimispuldiga, mis sobib suurepäraselt oma välimuse kadreerimiseks videokõne ajal või otseülekande tegemiseks. See kaamera toetab isegi Zoom PTZ kaamera juhtnuppe Zoom Rooms ja Far End Camera Control jaoks. Ja rakendus PTZOptics Camera Control toetab ka meie EPTZ-kaameraid.

Leidke oma 4K veebikaamera jaoks ideaalne koht. Kinnitage see veebikaamera hõlpsalt monitori külge, kinnitage see statiivi külge või kasutage seinakinnitust.

Tõeliselt “tulevikukindel” lahendus, mida on raske ületada

  • Ultra-HD objektiiv
  • isseehitatud kaks mikrofoni
  • Plug and Play USB 3.0

Laske 4K-videosensoril enda kasuks tööle minna, viies teie videotoodangu uuele tasemele lihtsate juhtelementidega, mida igaüks saab kasutada. Kasutage seda kaamerat otse Facebooki või YouTube’i otseülekandega ilma lisatarkvarata. Või töötab see kaamera ka kõigi parimate videotootmistarkvaradega, sealhulgas OBS, vMix, xSplit, Livestream Studio, Wirecast ja eCamm live.

Suur UHD CMOS-pildisensor ja kaamera objektiiv muudavad lähivõtete detailid videol realistlikumaks. Ükskõik, kas video salvestamine, otseülekanne või videokonverentsi üksikasjad näevad välja selgemad ja teravamad kui 1080p veebikaameras.

Lülitage sisse automaatne kadreerimine, et kaamera kasutaks kuvatavate objektide kadreerimiseks automaatselt EPTZ-eelseadistusi. See uus automaatse kadreerimise funktsioon kasutab täielikult ära 4K-pildianduri ja rakendab intelligentset otsustusprotsessi. Kaamera kutsub liikuvate objektide asukoha alusel välja PTZ eelseadistused. See funktsioon on loodud töötama koosolekuruumi keskkondades. Seadistusabi saamiseks vaadake demorežiimi.

Kas soovite anda sõbrale või töökaaslasele kontrolli oma PTZ-kaamera funktsioonide üle, näiteks Zoom, kaudu? Lihtsalt lubage kaugkaamera juhtnupud. Kui teie videokonverentsitarkvara toetab UVC-d, saate anda oma kaamera juhtimise kõigile maailmas. See töötab ka ZoomRoomsiga.

Vaata lisa: https://huddlecamhd.com/pro/