Libec TH-M

230,00 

Hinnale lisandub käibemaks.
Käed vaba monopod

Kirjeldus

TH-M on TH-M monopodi järeltulija. Kuigi TH-M on säilitanud eelmise mudeli suurepärase vabalt seismise võime, on see täiustatud versioon, millel on suurem kasutatavus, laiendatud töövõime ja lihtne hooldatavus. Uus Perfect Lock funktsioon on TH-M-i uus konstruktsioon, mis muudab pea manööverdamise monopoodil lihtsamaks kui kunagi varem.

Astudes lukustus-/vabastuspedaalidele, mis asub mugavalt sümmeetriliselt kolmes sektsioonis statiivi alusel, saate foto- ja videovõtete ajal monopoodi kiiresti lukustada/vabastada.

Täiuslik lukustusfunktsioon
Kui kasutajad lukustavad monopodi alumise osa jalgpedaalile astudes, lukustub ka kuulliigend. Monopoodil oleva pea panoraamliikumine on sujuvam kui kunagi varem, mis võimaldab kasutajatel pildistamise ajal kontrollida kaamera manuaalset fookust ja samal ajal kaamerat pöörata.

 

 

 

Käed-vabad monopood
Suurema stabiilsusega erakordne ministatiivkonstruktsioon võimaldab monopoodil seista iseseisvalt koos paljude kaameratega, võimaldades kasutajatel teha mitut ülesannet ja teha kaadritevahelisi seadistusi, ilma et nad peaksid monopoodi põrandale panema või seina vastu toetama.

 

 

 

 

 

Lihtne hooldada
Monopodi alus on ümber kujundatud, mis võimaldab kasutajatel vajaduse korral hõlpsasti mustust eemaldada.

 

 

 

 

 

Täiendatud pea kinnitus
Varasem TH-M monopol toetab ainult 3/8″ kruviauguga varustust, kuid uue TH-M pea kinnitus on varustatud nii 1/4″ kruviauguga kui ka 3/8″ kruviauguga. TH-M monopodi ülemisel kaanel on 1/4-tolline kruvi kaetud 3/8-tollise kruvipesaga, mis võimaldab mõlemat liiki varustust kinnitada.

 

 

 

 

Sujuv panoraamiline pööramine
Spetsiaalne sisseehitatud määritud kuulliigesesüsteem, mis on loodud tolmu ja prahi sattumise vältimiseks, pakub sujuvat ja kvaliteetset liikumist.