AJA Hi5-12G-R

1198,00 

Hinnale lisandub käibemaks.
12G-SDI konverteerimine HDMI 2.0-ks koos LC kiudoptilise vastuvõtjaga
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Hi5-12G konverteerib 12G-SDI HDMI 2.0-ks, tagades laitmatu pildi tõepärasuse ja HFR-toe kuni 60p 4K/UltraHD jaoks, ühe kaabliga. Hi5-12G pakub hõlpsasti kasutatavat monitooringuühendust professionaalsetest 4K 12G-SDI seadmetest uutele HDMI 2.0 sisendiga kuvaritele, mis võimaldab kuluefektiivset monitooringut professionaalsetes töövoogudes. Hi5-12G suudab genereerida ka HDR-metaandmeid vastavalt HDMI v2.0 ja CTA-861-G nõuetele.

Sellel on 12G-SDI ühe sisend koos ümberlülitatud (reclocked) SDI loop-out, mis võimaldab lihtsamat SDI jälgimist või SDI edasiandmist lihtsamalt.

Saadaval on kiudoptilise SFP-ga varustatud Hi5-12G mudelid, sealhulgas Hi5-12G-R vastuvõtja, mis suudab kiudoptikaga ühendatud allikast pikkade vahemaade tagant vastu võtta 4K signaale, ja Hi5-12G-TR saatja, mis edastab 4K/UltraHD SDI või kiudoptilise lähtesignaali HDMI-sihtkohta koos allika edastamisega SDI või kiudoptika kaudu teise sihtkohta. Hi5-12G-R ja Hi5-12G-TR videoallika automaatse ümberlülitamise funktsioon (SDI- ja optilised sisendid) pakub automaatset sisendi ümberlülitamist koos konfigureeritava ümberlülitamise prioriteedi valikuga (viimane kehtiv sisend, prioriteet SDI ja prioriteet optiline).

Omadused:

  • Eeskujulik pilditruudus ja HFR-tugi kuni 60p 4K/UltraHD 12G-SDI HDMI 2.0 konverteerimiseks ühe kaabliga.
  • Loob HDR10 metaandmeid vastavalt HDMI v2.0b/CTA-861-G ja toetab HLG-d HDMI kaudu.
  • Tagab seireühenduse professionaalsetelt 4K seadmetelt, mis kasutavad 12G-SDI-d koaksiaal- või Fiber LC-väljundi kaudu uute HDMI 2.0 sisenditega kuvaritega, et tagada kuluefektiivne jälgimine.
  • 12G-SDI ühe lingi sisend koos ümberlülitatud (reclocked) SDI loop väljunduga lihtsamaks jälgimiseks või SDI edastamiseks.
  • Komplektis on kiudoptiline LC ühe kanaliga SFP-vastuvõtja 4K-signaalide vastuvõtmiseks pikkade vahemaade tagant.
  • Kasutab 5-16 VDC toiteallikaid (DWP-U-R1 universaalne toiteallikas on kaasas).
  • USB-port, mida kasutatakse koos Mini-Config tarkvararakendusega seadme konfigureerimiseks PC/Mac’i kaudu.
  • Garantii 5 aastat

Vaata lisa: https://www.aja.com/products/hi5-12g